4. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi

0
915
4. ulusal ürolojik cerrahi kongresi

Ürolojik Cerrahi Derneği tarafından düzenlenen 4. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi, 31 Ekim – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında Rixos Sungate Otel, Beldibi – Antalya’da gerçekleşecek.

Değerli üroloji uzmanları ve bilim adamlarının katılımlarıyla düzenlenecek olan üroloji kongresi, bilimsel yönden ilgisi çekecek güncel konuları, pratik uygulamadaki sorunları ve çözüm önerilerini kapsayan çok zengin bir içeriğe sahip. Kongre suresince yetkinlikleri dünyaca kabul edilmiş yurt dışından gelecek çok sayıda konuk da ağırlanacak.

  1. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi, bilimsel program dışında; meslektaşların birbiriyle tanışması ve vakit geçirmesi için sosyal etkinlikleri de kapsayacak. Alanında ünlü üroloji uzmanlarının katılacağı 4. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi, bilimsel oturumlar, kurslar ve sempozyumlar ile oldukça keyifli bir etkinlik olacak. Katılım sertifikaları ise 2 Kasım 2018 tarihinde dağıtılmaya başlanacak.

Bilimsel Program

Türkiye’nin en iyi ürologlarını ve uzmanlarını ağırlayan 4. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi bilimsel programı dahilinde; “Konferanslar”, “Paneller”, “Karşıt Görüş”, “Çarpraz Ateş”, “Video”, “Serbest Bildiri ” ve “Nasıl Yapalım” oturumları ile genito üriner sistem hastalıkları tartışmaları, “İnteraktif Kurslar” ve “Olgu Odaklı Oturumlar” yer alacak.

Kayıt ve Konaklama

  1. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi kayıt ve konaklama bilgilerine ulaşmak için:

www.ucd18.org/KayitKonaklama

4. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi Tarih ve Yer Bilgileri

Tarih: 31 Ekim-4 Kasım 2018

Yer: Rixos Sungate Otel, Kemer, Antalya

Detaylı Bilgi: www.ucd18.org/Anasayfa

4. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi 2018 İletişim Bilgileri

Kongre Sekretaryası

Flap Tour

Adres: 441. Cad. No.1, 06610 Birlik, Çankaya-ANKARA

Tel: 0 (312) 454 00 00

Faks: 0 (312) 454 00 01

E-mail: uroloji2018@flaptour.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here